Voda je dôležitá preto dbajte na pitný režim nie len doma ale aj v kancelárii.

Pýtate sa prečo vymeniť iné balené vody  za prírodnú alkalickú vodu JAVA?

  • Pitný režim je nutnosť, každý zamestnávateľ má zo zákona vyplývajúcu povinnosť ho zabezpečiť. My vám ponúkame riešenie ako prostredníctvom  pitného režimu predídete vyčerpanosti  organizmu zamestnancov.
  • Benefitom bude  eliminácia vplyvov   nepriaznivých   mikroklimatických podmienok   a pomoc pri  regenerácii organizmu po záťaži a strese.
  • Zásaditú vodu JAVA Vám doručíme do Vašich domácností,  kancelárií a prevádzok v  BIG BOXoch - 10 litrových baleniach, ktoré sú uložené v praktických kartónových krabiciach s napúšťacím ventilom. Po spotrebovaní  jednoducho vymeníte náplň BIG BOXu.

5 pozitív alkalickej vody JAVA vo vašej FIRME:

1) zabezpečuje zdravý pitný režim
2) zvyšuje efektivitu práce
3) zlepšuje imunitu zamestnancov
4) rýchlejšia regenerácia pri fyzickej aj psychickej záťaži
5) podporuje zníženie únavy

JAVA je alkalická voda  a vzhľadom k tomu, že trávenie proteínov v žalúdku vyžaduje kyslé prostredie, sa neodporúča piť počas jedla. Odporúčame piť vodu JAVA najskôr po 30 min. po jedle.

Teší nás byť súčasťou  zdravého životného štýlu našich klientov , preto osobné donášky priamo do domácností,   či  pitný režim pre zamestnancov  jednotlivých spoločnosti  je koncept,  kde si zakladáme na tradičných hodnotách a tým zabezpečujeme osobnú starostlivosť a kvalitné služby.
Kľúčovým cieľom je spokojnosť zákazníkov.  Budujeme partnerstvá a meníme ich na priateľstvá.