Prírodná vs. umelá

Vedeli ste, že nie všetky zásadité vody sú rovnaké?

Mnoho komerčne dostupných alkalických vôd sa v skutočnosti tvorí chemickým procesom nazývaným elektrolýza. 

Umelo produkovaná alkalická voda podlieha mechanickému zásahu, je destilovaná parou alebo čistená niektorým medziproduktom. Obsahuje elektrolyty a/alebo minerály, ktoré sú pridané, alebo sú inak spracované, aby bolo pH viac alkalické.

A čím sa líši vzácna prírodná alkalická voda?

Skutočná hodnota prírodnej alkalickej vody pre vaše zdravie a pohodu však pochádza z minerálov, ktoré sa objavujú v horninách ako je vápnik, horčík, oxid kremičitý, draslík a hydrogenuhličitan.

V prírode voda preteká horskými tokmi a zachytáva alkalické minerály z pórovitej horniny, cez ktorú preteká, to ovplyvňuje jej pH a spôsobuje, že je prirodzene alkalická.

Táto prirodzene sa vyskytujúca – inak povedané aj živá - alkalická voda má vyššie pH - zvyčajne viac ako pH 8 až 9 v porovnaní s neutrálnym pH 7( voda z vodovodu).

Prirodzene vysoké pH a antioxidačné kapacity sú oveľa stabilnejšie v prírodnej pramenitej vode  a vyššia hodnota pH tak pomáha neutralizovať nežiaduce kyslosti v  tele.

Voda JAVA má chemický make-up, ktorý sa výrazne líši od umelo vyrábanej alkalickej vody.

Jedinečná prírodná alkalická voda JAVA s pH 9,2 bohatá na minerály, bez akýchkoľvek úprav vás ohúri svojou lahodnou chuťou, vysokým pH, blahodarnými účinkami, ktoré pôsobia ako prevencia pri zdravotných problémoch a dokonalú hydratáciu pokožky - nevyhnutnosť pre zdravú a žiarivú pleť.

Podporuje trávenie, môže zmierniť príznaky prekyslenia organizmu, podporuje chudnutie, môže dopomôcť pri narušení črevnej mikroflóry, kvasení v tenkom čreve a predchádzaniu hubových ochorení v čreve a plynatosti.

Zlepšuje absorpciu výživných látok do tela, podporuje správne fungovanie metabolizmu a povzbudzuje imunitný systém.

Napíš komentár

Komentáre budú najskôr overené a následne publikované.

Vyberáme z našej ponuky